Nagrodzeni kursanci - lista - upominki
Poniżej prezentujemy zestawienie uczestników wylosowanych jak zwykle w prowadzonej przez nasz zespół moderatorów stałej grze „Darmowe Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych laureatów bardzo zapraszamy na przyszłomiesięczne
Projekty Motywacyjne w Woli Justowskiej.
Na nasz wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych abiturientów z wymienionych obok warsztatów:
Marcel Chajdas, Lekarz weterynarii, Zabierzów, kurs dofinansowany z komunikacji międzykulturowej
Edmund Jankowiack, Witrażownik, Rzgów, warsztat zamknięty z efektywnego kierowania strumienem zadań
Aniela Kochman, Specjalista ds. ds. Zatrudnienia, Rzepiennik Strzyżewski, panel moderowany z motywowania pozafinansowego
Dobrochna Szmejter, Bibliotekarz, Bojanowo, panel dyskusyjny z rozwiązywania problemów
Andrzej Wawrzyniak, Sędzia, Korzenna, panel dyskusyjny z planowania kariery
Poniżsi klienci wylosowali nagrodę główną: Pensjonat w Białce Tatrzańskiej- Weekend dla dwojga:
Apolonia Korczyńska, Młodszy Sprzedawca , Staszów, warsztat otwarty z obrony przed manipulacjami
Karmen Perkowska, Alpinista przemysłowy, Wisła, warsztat otwarty z wypalenia zawodowego
Mikołaj Walczak, Mediator, Kobylanka, kurs dofinansowany z marki osobistej
Specjalny sobotni event „Lot Awionetką dla dwojga” wygrali:
Natan Brzana, Toksykolog , Bedlno, program e-learning z savoir vuvre w pracy
Magdalena Żądło, Kierownik Departamentu do spraw Ksiegowości, Rossosz, wykład z delegowania zadań
Alfreda Makowiecka, Bieliźniarz – kołdrzarz, Bytów, trening z budowania relacji interpersonalnych
Daniel Bączkowicz, Doradca zawodowy, Kobierzyce, warsztat otwarty z prowadzenia prezentacji
Wśród następujących kursantów wyolowaliśmy drobny prezent: rower oraz wytrzymałe walizku poliwęglanowe
Estera Krzekotowska, Młodszy Sprzedawca ds. Produktów Świeżych, Chłopice, warsztat zamknięty z diagnozy kompetencji zawodowych
Zyta Hojka, Referendarz sądowy, Pierzchnica, kurs z automotywacji
Poniżej ogłaszamy grupę nazwisk nominowanych w naszej stałej promocji „Darmowe Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwie wylosowanych zapisujemy na przyszłomiesięczne Wyjazdy Integracyjne które będą mieć miejsce w Dąbkach.
Na bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy następujących uczestników z wymienionych obok treningów:
Gerard Hejmo, Laborant budowlany, Zembrzyce, trening z efektywności osobistej
Aleks Kot, Dekorator wnętrz, Kunice, szkolenie z efektywnych rozmów telefonicznych
Aida Jałoszyńska, Starszy Dyrektor Badań i Rozwoju, Łańcut, program e-learning z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
Roksana Semik, Rysownik geodezyjny, Jaworzno, wykład z zaawansowanego wykorzystania Worda
Eliasz Rybicki, Nawigator, Lędziny, warsztat otwarty z automotywacji
Poniżsi uczestnicy wygrali nagrodę główną: Hotel 4* w Zamku w Sudetach- niezapomniany weekend dla dwojga:
Brodzisława Kaniowska, Starszy Sprzedaca , Zbąszyń, szkolenie z technik administracji
Magda Kotkowska, Kolporter, Rudnik, warsztat zamknięty z budowania poczucia własnej wartości
Fryderyk Bruckman, Inżynier telekomunikacji , Milanówek, szkolenie z prowadzenia instruktażu stanowiskowego
Specjalny niedzielny program „masaż czekoladowy” zdobywają:
Jaromir Jabłonowski, Zoopsycholog, Pyskowice, warsztat zamknięty z prowadzenia prezentacji
Walentyna Kielar, Dyrektor Transportu, Strzelce Wielkie, warsztat zamknięty z motywowania pozafinansowego
Maryla Bielecka, Biofizyk, Łagów, warsztat zamknięty z radzenia sobie ze stresem
Augustyn Łuszczyk, Inżynier , Pilica, program e-learning z pracy z programem Power Point
Wśród poniższych klientów wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: aparat fotograficzny a także kamienne kostki do drinków
Marika Jastrzębska, Starszy Sprzedaca ds. Rynku Wewnętrznego, Brwinów, wykład z zaawansowanych narzędzi wywierania wpływu
Ula Kawka, Dyżurny ruchu i stacji metra, Lelów, panel dyskusyjny z budowania relacji interpersonalnych30.10.2015. 00:13